Zeytin Bahçelerimiz

Kaliteli  ürün iyi hammaddeden elde edilir felsefesinden yola çıkarak 500 dönümlük Zeytin bahçelerimizde ağaçların bakımında hasada kadar tüm süreçleri titizlikle takip ederiz.Akhisar iklimi ve doğal zeytin yetişmesine uygun toprakları da bu çabamızı destekler. Bölgenin zeytin üretim kapasitesi Türkiye tüketiminin %80 ini karşılar .Hasat ekim ayında başlar ve mart ayına kadar devam eder.

Zeytin Fabrikamız Akhisar

Kendi bahçelerimizden toplanan zeytinlerin haricinde , diğer üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışıyor en iyi zeytin çeşitlerini tedarik etmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin  ve pazarın talepleri doğrultusunda istenilen formlarda işleyerek , pazara uygun ambalaj ve formlarda paketliyoruz.

Biz Egeli ve Akdenizliler için Zeytinyağı sadece mutfağımızda bir değer değil , aynı zamanda geleneğimiz ,anılarımız , hikayemiz ,hayatın kokusu ve tadıdır.

Oleik asit olarak serbest yağ asidi 0,8 g altında olan tüm zeytinyağları natürel sızma olarak adlandırılır. Dalından elle toplanan  zeytinler  6 saat içerisinde 26 derecenin altında soğuk pres makinalarda sıkılarak elde edilen yağ en 0,3 ile 0,4 g oleik asid değeri ile en kaliteli sızma zeytinyağı olarak üretilir.