Hakkımızda

Hedefimiz, üretimin her aşamasına, bahçelerimize, işletme tesislerimize ve insanlarımıza yatırım yaparak sürekli yenilenmek ve geliştirmektir. Böylece markamıza eklediğimiz her ürün üstün kalitede, prensiplerimize ve geleneklerimize uygun yöntemlerle üretilmesini sağlamaktır.

Kurucumuz : 1980 yılında toptan gıda ticareti ile işe başlayan kurucumuz Salim Sunma 2001 yılında zeytin ve zeytinyağı ticaretine başlayarak bugünkü sunma zeytinciliğin temellerini atmıştır. 2003 yılında kendi zeytin işleme tesisini kurarak üretici kimliği ile yola devam etmiş 2009 yılında zeytin borsasındaki yeni yerine taşınarak üretim kapasitesini artırmıştır. Aynı yıl ihracata başlayarak firmamızın yeni pazarlara açılmasında ilk adımları atmasına vesile olmuştur. 2014 yılında Zeytinliova’ da 3000m2 si kapalı alan olmak üzere toplamda 5000m2 olan bugünkü işletmesine geçerek ihracat ve iç pazarda söz sahibi, yenilikçi, lider bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

Sunma Zeytincilik bugün 5000 ton zeytin ve 750 ton zeytinyağı üretim kapasitesi ile günden güne büyüyen gelişen bir işletmedir.